czwartek, 12 grudzień 2019
< >
CK-BiS
CK-BiS
CK-BiS
BIBLIOTEKA
BIBLIOTEKA
BIBLIOTEKA
SPORT
SPORT
SPORT
FOTOGALERIA
FOTOGALERIA
FOTOGALERIA
ZAJĘCIA STAŁE
ZAJĘCIA STAŁE
ZAJĘCIA STAŁE

CK-BiS zaprasza:

  • Poniedziałek: 8:00 - 16:00
  • Wtorek: 8:00 - 20:00
  • Środa: 8:00 - 19:00
  • Czwartek: 8:00 - 19:00
  • Piątek: 8:00 - 16:00

Gminna Biblioteka Publiczna w Lelisie
ul. Szkolna 48
07-402 Lelis

tel/fax. (29) 761-10-77
e-mail: gbplelis@wp.pl

  • Poniedziałek: 8:00 - 16:00
  • Wtorek: 8:00 - 16:00
  • Środa: 9:00 - 17:00
  • Czwartek: 11:00 - 19:00
  • Piątek: 8:00 - 16:00

 

INFORMACJE

Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie informuje, że od dnia 1 sierpnia 2019 roku zmienia obsługę bankową z Banku Spółdzielczego w Ostrołęce na Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej Oddział w Lubotyniu i po w/w dacie będzie obowiązywać nowy numer rachunku bankowego:

 37 8923 0008 0180 0379 2018 0001

Celem Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie jest realizacja zadań w zakresie wyzwalania aktywności kulturalnej mieszkańców gminy, ochrony i kultywowania lokalnych wartości kulturowych. Cel ten realizuje CK-BiS przez wielokierunkową działalność zgodną z potrzebami środowiska i własnego programu działania.

Statut Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie

Sieć biblioteczną Gminy Lelis tworzy: Gminna Biblioteka Publiczna w Lelisie oraz jej cztery filie: Dąbrówka, Łęg Przedmiejski, Łęg Starościński i Obierwia.
GMINA LELIS jest położona na skraju Kurpiowskiej Puszczy Zielonej, charakteryzuje się wysoką lesistością. Przez teren gminy przepływa 5 rzek, tj. Rozoga, Piasecznica, Omulew, Narew oraz Szkwa. (Więcej o gminie)

POBIEGLI DLA ZDROWIA I PO PUCHAR…

Wrześniowy sobotni poranek w Lelisie powitał ponad 300 biegaczy. Trenerzy, rodzice, nauczyciele postanowili wypróbować wytrzymałość biegową swoich podopiecznych po przerwie wakacyjnej. Zabawa i rywalizacja sportowa w przepięknej scenerii puszczy kurpiowskiej dała wiele radości jej uczestnikom. Niektórzy mierzyli się z nieprzyjemnym uczuciem przegranej, ale takie doświadczenie wzmacnia charakter człowieka w każdym wieku.

Impreza sportowa odbyła się dzięki środkom pochodzącym z Samorządu Województwa Mazowieckiego. Organizatorami byli: Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Nasiadki”, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach, Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie, Szkoła Podstawowa w Lelisie.

Zwycięzcy 20 biegów otrzymali puchary, medale i okolicznościowe koszulki. Wręczali je Pan Stefan Prusik – Wójt Gminy Lelis, Pani Katarzyna Grodzka – Dyrektor Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ostrołęce oraz Pani Katarzyna Dobkowska-Wiśniewska – Dyrektor CK-BiS w Lelisie.

Szczególne podziękowania kierujemy do strażaków z Lelisa, którzy zabezpieczali trasy rywalizacji i dbali o zdrowie uczestników biegów.

 

Oficjalne wyniki XXI Jesiennych Biegów Przełajowych

o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2015 i mł. DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Jóźwiak Zuzanna

Przedszkole Samorządowe w Lelisie

2.       

Gromadzka Lena

Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnii

3.       

Ostrowska Sara

Szkoła Podstawowa w Lelisie

4.       

Kacprzak Emilia

Przedszkole Samorządowe w Lelisie

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2015 i mł. CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Chorąży Juliusz

Przedszkole Samorządowe w Lelisie

2.       

Olech Dominik

Przedszkole Samorządowe w Lelisie

3.       

Gwara Miłosz

Przedszkole w Antoniach

4.       

Przeradzki Natan

Przedszkole Samorządowe w Lelisie

5.       

Korzeniecki Jakub

 Przedszkole Samorządowe w Lelisie

6.       

Ostrowski Oliwier

Przedszkole Samorządowe w Lelisie

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2013 i 2014 (5-6) DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Puławska Zuzanna

Szkoła Podstawowa w Lelisie

2.       

Siok Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Antoniach

3.       

Tłomacka Zuzanna

Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

4.       

Ciak Natalia

Szkoła Podstawowa w Olszewce

5.       

Dera Maria

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

6.       

Jędrycka Kornelia

Szkoła Podstawowa w Olszewce

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2013 i 2014 (5-6 latki) CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Nowakowski Wiktor

Szkoła Podstawowa w Lelisie

2.       

Orzoł Wojciech

Szkoła Podstawowa w Antoniach

3.       

Gontarz Igor

Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

4.       

Karczewski Kacper

Szkoła Podstawowa w Łęgu  Starościńskim

5.       

Żebrowski Marcel

Szkoła Podstawowa w Lelisie

6.       

Staśkiewicz Mateusz

Szkoła Podstawowa w Łęgu  Starościńskim

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2012 DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Laskowska Gabriela

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

2.       

Karczewska Zofia

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

3.       

Czech Katarzyna

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

4.       

Nicińska Julia

Szkoła Podstawowa w Antoniach

5.       

Olech Oliwia

Szkoła Podstawowa w Białobieli

6.       

Laskowska Paulina

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

 

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2012 CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Półtorak Klaudiusz

Szkoła Podstawowa w Białobieli

2.       

Nalewajk Kacper

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

3.       

Dąbrowski Antoni

Szkoła Podstawowa w Czarni

4.       

Szczubełek Michał

Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim

5.       

Lis Miłosz

Akademia Piłkarska Kurpie Myszyniec

6.       

Laskowski Michał

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2011 DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Orłowska Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Obierwi

2.       

Rybaczyk Zuzanna

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

3.       

Żyłowska Martyna

Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim

4.       

Garbalińska Natalia

Szkoła Podstawowa w Białobieli

5.       

Kurpiewska Alicja

Szkoła Podstawowa w Olszewce

6.       

Świder Amelia

Szkoła Podstawowa w Czarni

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2011 CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Rolka Maciej

Szkoła Podstawowa w Antoniach

2.       

Parzych Jakub

Szkoła Podstawowa w Lelisie

3.       

Brzuzy Szymon

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

4.       

Zakrzewski Alex

Szkoła Podstawowa w Antoniach

5.       

Biegaj Jakub

Szkoła Podstawowa w Czarni

6.       

Puławski Oliwier

Szkoła Podstawowa w Lelisie

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2010 DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Półtorak Oliwia

Szkoła Podstawowa w Białobieli

2.       

Nalewajek Martyna

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

3.       

Mróz Nadia

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

4.       

Pyskło Zofia

Szkoła Podstawowa w Lelisie

5.       

Grala Lena

Szkoła Podstawowa w Białobieli

6.       

Wieremiejczyk Julita

Szkoła Podstawowa w Lelisie

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2010 CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Gwara Mateusz

Szkoła Podstawowa w Antoniach

2.       

Jeżek Dawid

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

3.       

Parzych Bartosz

Szkoła Podstawowa w Lelisie

4.       

Kopania Marcel

Szkoła Podstawowa w Olszewce

5.       

Kalinowski Maciej

Akademia Piłkarska Kurpie Myszyniec

6.       

Parzych Cyprian

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2009 DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Sęk Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Lelisie

2.       

Szyszka Katarzyna

Szkoła Podstawowa w Czarni

3.       

Wiszowata Anna

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

4.       

Prusaczyk Julita

Szkoła Podstawowa w Lelisie

5.       

Salamucha Sylwia

Szkoła Podstawowa w Białobieli

6.       

Jaworska Zuzanna

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2009 CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Deptuła Bartosz

Szkoła Podstawowa w Białobieli

2.       

Rawa Michał

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

3.       

Krystian Miłosz

Szkoła Podstawowa w Lelisie

4.       

Lenkiewicz Jakub

Szkoła Podstawowa w Białobieli

5.       

Parzych Filip

Szkoła Podstawowa w Lelisie

6.       

Biegaj Bartosz

Szkoła Podstawowa w Czarni

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2008 DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Kaczmarczyk Oliwia

Szkoła Podstawowa w Laskowcu

2.       

Prusińska Nikola

Szkoła Podstawowa w Lelisie

3.       

Chrostek Milena

Szkoła Podstawowa w Lelisie

4.       

Staniek Maria

Szkoła Podstawowa w Lelisie

5.       

Piórkowska Gabriela

Szkoła Podstawowa w Czarni

6.       

Kacprzak Julia

Szkoła Podstawowa w Lelisie

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2008 CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Orzechowski Michał

Szkoła Podstawowa w Lelisie

2.       

Malinowski Jan

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

3.       

Kowalczyk Filip

Szkoła Podstawowa w Obierwi

4.       

Parzych Mikołaj

Szkoła Podstawowa w Lelisie

5.       

Malinowski Dominik

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

6.       

Domurad Mikołaj

Szkoła Podstawowa w Białobieli

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2007 DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Wołosz Maja

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

2.       

Kowalczyk Gabriela

Szkoła Podstawowa w Obierwi

3.       

Wieremiejczyk Olga

Szkoła Podstawowa w Lelisie

4.       

Niechoda Magdalena

Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim

5.       

Kamińska Natalia

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

6.       

Dąbrowska Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Czarni

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2007 CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Brzuzy Miłosz

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

2.       

Kaczyński Kamil

Szkoła Podstawowa w Obierwi

3.       

Białobrzeski Dariusz

Szkoła Podstawowa w Drwęczy

4.       

Sęk Miłosz

Szkoła Podstawowa w Lelisie

5.       

Deptuła Mikołaj

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

6.       

Mrozek Adrian

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2006 DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Prusińska Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Lelisie

2.       

Szyszka Aleksandra

Szkoła Podstawowa w Czarni

3.       

Kaczyńska Oliwia

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

4.       

Orzechowska Katarzyna

Szkoła Podstawowa w Lelisie

5.       

Białobrzeska Wiktoria

Szkoła Podstawowa w Drwęczy

6.       

Wołosz Natalia

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2006 CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Goździewski Paweł

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

2.       

Bączek Paweł

Szkoła Podstawowa w Czarni

3.       

Sęk Arkadiusz

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

4.       

Płocha Samuel

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

5.       

Olender Patryk

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

6.       

Majewski Wiktor

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2005 DZIEWCZĘTA

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Marias Weronika

Szkoła Podstawowa w Białobieli

2.       

Jankowska Alicja

Szkoła Podstawowa w Nasiadkach

3.       

Kacprzak Alicja

Szkoła Podstawowa w Lelisie

4.       

Łępicka Martyna

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

5.       

Wołosz Natalia

Szkoła Podstawowa w Olszewce

 

WYNIKI BIEGU – ROCZNIK 2005 CHŁOPCY

Lp.

Nazwisko i imię

Nazwa organizacji/szkoły

1.       

Bieńkowski Oskar

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

2.       

Gontarz Wiktor

Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

3.       

Dawid Bartosz

Szkoła Podstawowa w Olszewo-Borkach

4.       

Stepnowski Fabian

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

5.       

Olkowski Mateusz

Szkoła Podstawowa w Lelisie

6.       

Kowalczyk Bartosz

Szkoła Podstawowa w Obierwi

CK-BiS

BIBLIOTEKA

WIEŚCI GMINNE

WIEŚCI GMINNE

KALENDARIUM

Brak wydarzeń

KONTAKT

Centrum Kultury - Biblioteki
i Sportu w Lelisie

ul. Szkolna 48
07-402 Lelis

tel./fax: 29 7611077
e-mail: ckbis.lelis@onet.pl