Dobra wiadomość dla miłośników książek!
Z przyjemnością informujemy, że Centrum Kultury – Biblioteka i Sportu w Lelisie otrzymało 2 000 zł dofinansowania w ramach programu Biblioteki Narodowej na zakup nowości wydawniczych oraz usługę zdalnego dostępu do książek w formie e-booków i audiobooków.
Dzięki pozyskanym środkom już wkrótce biblioteczny księgozbiór wzbogaci się o kolejne interesujące tytuły dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Naszym celem jest tworzenie oferty, która zachęca do czytania i odpowiada na zainteresowania naszych Czytelników.
Cieszymy się, że możemy systematycznie rozwijać zasoby biblioteki i sprawiać, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. To kolejny krok w rozwijaniu oferty naszej biblioteki i inwestycja w rozwój czytelnictwa w Gminie Lelis. Mamy nadzieję, że nowe książki szybko trafią w ręce naszych Czytelników i dostarczą wielu godzin wartościowej lektury.



